Kalite Politikamız

Peksan Plastik

Peksan’ın kurumsal itibarı; tüketici sadakati ve marka değerini korumak, her defasında tercih ettikleri marka olabilmek amacıyla tüketicilerimizin ve müşterilerimizin beklentilerini karşılayan veya beklentilerinin üzerinde ürünler sunarak mutlu etmeye dayanmaktadır. Bu itibarımızı korumaya yönelik; ürünlerimizin tasarımı, üretimi, müşteri ve tüketicilerimize teslimat kalitesi için standartlar koyan Kalite Yönetim Sistemimizi etkin şekilde uygulayıp, sürdürülebilir ve karlı bir şekilde büyümeye kararlıyız.

YAPILMASI GEREKENLER

  • Her Peksan çalışanı kaliteden sorumludur. Hepimizin Peksan’ın ürün kalite yönetimi ve sürekli kalite artışını korumada bir rolü ve tüketicilerimize üstün bir deneyim yaşatmayı sağlamak konusunda bir tutkusu vardır.
  • Çalışanlar arasında karşılıklı güven,saygı,sevgi anlayışı ve iletişimi geliştirerek,korkuları ortadan kaldırıp huzurlu bir iş ortamı yaratacağımız,
  • Konukların memnuniyeti,çalışanlarımızın geleceğinin memnuniyeti olacağına inanarak daha iyi hizmet vereceğimiz,
  • Müşteri memnuniyetini,ihtiyaçlarını esas alarak sorunlara en hızlı ve verimli şekilde takım ruhu ile disiplinli ve ilgili yaklaşacağımız,,
  • Hizmette sınır tanımayan,güler yüzlü,planlı ve standartları en üst seviyede olan kaliteli hizmeti vermeyi ilke edinmek.
  • Tüketici ve müşterilerden gelen mesaj ve iletişimleri etkin bir şekilde toplamak, ve uygun bir şekilde yanıt vermek için etkili bir sistem uygulamak. Önleyici ve düzeltici faaliyetler için gerekli aksiyonların alınmasını sağlamak.

E- Bülten'e Katılın!

En son güncellemeleri ve teklifleri almak için posta listemize kaydolun

loading