Hedeflerimiz

Peksan Plastik

Peksan kullandığı üretim teknolojileri ile doğal yaşamı korumak ve gelecek nesillere yaşanabilir bir çevre bırakmayı hedef almaktadır.

Birinci önceliğimiz müşterilerimiz. Müşterilerimiz için mal ve hizmet üretmek, beklentilere kalite ve istikrarla karşılık vermek ilk önceliğimizdir. Bu öncelik doğrultusunda ürünlerimize sahip çıkıyor ve satış sonrasında da müşterilerimizin yanında yer alıyoruz.

Daima ‘’en iyi’’ olmak vazgeçilmez hedefimiz. Kalitede, hizmette,tedarikçi ilişkilerimizde ürün ve hizmet seçeneklerinde en iyi olmak ve sahip olduğumuz itibarı korumak için çalışıyoruz. Geçmişten güç ve ders alarak faaliyet gösterdiğimiz alanda lider olmayı hedefliyoruz.

İş ilişkilerimizin temeli: Güven, iyi niyet, anlayış. Tüm ilişkilerimizde güvenilir olmayı, doğruluk, iyi niyet ve anlayışla davranmayı yasalara ve ahlak kurallarına uymayı bir lüks değil çalışma hayatının temelini oluşturan bir zorunluluk olarak kabul ediyoruz.

Ülke ekonomimizi de düşünerek Peksan olarak uluslar arası arenada rekabet edebilmek için ‘İhracat Arttırma Politikaları’ izliyoruz.

En önemli görevimiz topluma katkıda bulunmak. Bütün bunları gerçekleştirirken bugünün ve geleceğin kuşaklarına karşı ekonomik, toplumsal ve çevresel alanlardaki sorumluluklarımızı yerine getirmeyi ve içinde yaşadığımız topluma birçok açıdan katkıda bulunmayı amaçlıyoruz.